Prachtige boerderij met trulli te koop
Apulië / Puglia
€ 350.000 ID: 171934Te koop op het platteland van Martina Franca, prachtige boerderij met trulli, oude stallen, binnenplaatsen, hooibergen, diverse pakhuizen, zuivelfabriek en woning.
De trulli bevinden zich in hun oorspronkelijke en natuurlijke staat, terwijl het nieuwe gedeelte dat als woning wordt gebruikt, bestaat uit: een woonkamer met keuken, hal, grote en ruime woonkamer, twee slaapkamers en een badkamer.
Terwijl het gedeelte met de bewoonbare en onderling verbonden trulli bestaat uit een keuken, entree-eetkamer, slaapkamer, badkamer en twee andere kamers.
Het terrein is ongeveer 8500 m2 groot en bestaat uit bouwland en enkele olijfbomen.
De boerderij beschikt over watertanks en verwarming middels een thermokachel.
Door de grote ruimtelijkheid leent de natuurlijke uitstraling zich goed wanneer de verschillende gebouwen worden omgebouwd tot een boerderij of een toeristisch hotelbedrijf in direct contact met de natuur.
-
Details
- Opmerking adverteerder
- Zeer goed rendement
- Type Onroerend Goed
- Trullo/Trulli
- Conditie
- Goed
- Categorie detail
- Buitenplaats
- Etages/Niveaus
- 1
- Woonoppervlakte m2
- 500 m²
- Grondoppervlak
- 8.500 m²
- CV
- Hout
- Uitzicht
- Landelijk
-
Kamerinformatie
- Slaapkamers
- 3
- Badkamers
- 2
- Overige keukens
- 2